Bodrum Web Tasarım & Sosyal Medya Ajansı

0
257
bodrum web tasarım

Now Bodrum ekibi olarak ailemizi büyüttük ve Bodrum’da Dijital Medya Ajansı alanında olan ihtiyacı gidermek için Konacık‘ta web tasarım ve sosyal medya ofisimizi açtık. 5 yıldır Bodrum’un en çok sevilen portalı olan Now Bodrum bundan sonra The Brothers Prodoctuon markasının altında yer alacak. Bodrum Web Tasarım ve Sosyal Medya Yönetimi 360 derece tam hizmet ajansı olarak Bodrum’da yeni nesil bir felsefe getiriyoruz.

bodrum ajans

Profesyonel ve kurumsal temel üzerine samimi iletişim kanalları ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamak birincil ilkemiz. www.broajans.com web adresimizden ve sosyal medya kanallarımızdan çalışmalarımızı takip edebilir ve bize ihtiyaçlarınız ile ilgili ulaşabilirsiniz.

Turizm, inşaat, otel, hastane, restoran ve eğlence merkezi faaliyet alanlarına fokuslandığımız süreçte yaratıcı reklam içeriklerini, kaliteli ve ekonomik şekilde siz değerli Bodrumluların hizmetine sunuyoruz.

bodrum sosyal medya

Firmanızın tüm tanıtım ihtiyaçları için bizi arayabilirsiniz. Now Bodrum yaratıcı ekibinin deneyimlerini ve fikirleirni sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Web tasarım, sosyal medya yönetimi, stratejik dijital medya yönetimi, billboard, led tv, yerel televizyon ve radyo kanalları ile gelişmiş E-ticaret sistemleri çözümleri için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca kurumsal profesyonel fotoğraf ve video çekim hizmeti de sunuyoruz. Bodrum’un artık güvenebileceğiniz yaratıcı, ekonomik bir dijital medya ajansı var.

https://www.broajans.com/
https://www.broajans.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here