Bodrum’da Düğün Fotoğrafı

0
2534
bodrum fotografci

Bodrum dünyanın yedi harikasından biri. Dünyanın dört bir yanından binlerce çift balayı yapmak için Bodrum’u seçiyor. Bir o kadar çift de evlenmek ve rüya gibi bir düğün yapmak için Bodrum’a geliyor. Geçen yıl pandemi dolayısı ile bu sayı düşse de Bodrum’da evlenmek herkes için ayrıcalık. Eğer Bodrum’da evlenmeyi düşünüyorsanız tüm hazırlıkları yapmak için bir planlama, organizasyon firması ile anlaşmanız iyi bir fikir olabilir. Bodrum’da fotoğrafçı bulma konusunda organizasyon firması size çok yardımcı olamayabilir. Bodrum’da düğün fotoğrafçısı bulmak için size bu yazıyı hazırlıyoruz.

Gelinlik, damatlık, mekan, müzik grubu, catering firması en önemli ihtiyaç duyacağınız hizmetler. Organizasyon firması ile anlaşmadan da bu hizmetleri kendiniz alabilirsiniz. Ancak Bodrum dışarıdan gözüktüğü kadar kozmopolit bir şehir değil. Bu sebeple özellikle gelinlik konusunda en yakın İzmir olmak üzere büyük şehirlerde arayışa girseniz daha iyi olabilir.

bodrum fotografci

Bodrum’da bir çok açık alan düğün mekanı var. İşlerini iyi yapan bir çok mekan bu konuda deneyimli ekibi ile hizmet veriyor. Hatta yemek hizmeti de dahil olan bir çok mekan söz konusu. Bu konuda Ortakent ve Yalıkavak bölgesinde bir çok otel ve düğün mekanı bu hizmetleri vermektedir.

Bodrum müzik grupları yazın oteller ile anlaştığı sürekli işleri olduğu için ekstra işleri önceden planlama eğiliminde oluyorlar. Düğününüzden 6 ay önce bir müzik grubu ile anlaşmanız iyi olabilir.

Gelelim yazımızın asıl konusunda. Bodrum’da düğün yapmaya karar verdiyseniz iyi bir fotoğrafçıya hatta düğün klibi yapmak için ekipmanı güçlü ve ekibi deneyimli bir video ekibine ihtiyacınız olacak. Çalışacağınız firmanın ekipmanları arasında drone olmasına da özen gösterin. Tabi ekibinde de yine yetenekli bir Bodrum drone çekimi pilotu bulundurduğuna emin olun.

bodrum drone çekimi

Bodrum’da fotoğrafçıların bir çok düğün paketi bulunuyor. Dış çekim, düğün klibi, düğün fotoğrafı çekimi, drone çekimi ve trash day diye anılan düğün sonrası boş günde yapılan çekimler gibi. Bunları paket halinde alabileceğiniz gibi tek tek de ihtiyacınıza göre satın alabilirsiniz.

Bodrum’da düğün fotoğrafçıları tahmin edeceğiniz üzere sayıları bir elin parmakları kadar. Bu sebeple sizlerle en iyi fotoğrafçıların bilgilerini paylaşmaya çalıştık. Hayatınız da yaşayacağınız bu harika anın ölümsüzleşmesi ve sizlerin de bir ömür boyu mutlu olması dileklerimizle.

https://www.broajans.com/
https://www.broajans.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here